Kávé-kombináció

Beau Monde Caffe BudapestBeau Monde Caffe Budapest a térképen

2019. júniusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2019. november 16.
Barátságos, csendes kávézó a Szabadság tér és a Kossuth tér szomszédságában. Bankba menet éppen útba esett, csak kávézni akartam, de a megállító tábla alapján a napi ajánlatot választottam inkább, ami elég kedvezőnek tűnt. Cappuccino + 1 croissant + víz összesen 780 Ft-ért.
A cappuccino finom, erős, jó minőségű, hagyományos pörkölésű volt (olasz Portioli kávét főznek), mutatós fekete-fehér geometriai mintás csészében tálalva, a croissant-ok közül csokisat választottam (friss, de nem átütő, átlagosnak mondanám), valamint egy palack 0,5 l-es szénsavas Zafír ásványvíz, amelyet el is lehetett vinni.
Tiszta, igényes hely, a mosdó is kulturált.
A kávén kívül prémium kategóriás whisky-kből van figyelemre méltó kínálatuk - pl. Jura, Glennfiddich, Caol Ila -, egyebekben a bár italkínálata inkább kommersz.
Barátságos kiszolgálás.
Az eszpresszó egyébként 380 Ft, a cappuccino 580 Ft, a latte szerintem drága, 780 Ft.
Beau Monde Caffe Budapest - BelsőBeau Monde Caffe Budapest - BelsőBeau Monde Caffe Budapest - BelsőBeau Monde Caffe Budapest - MosdóBeau Monde Caffe Budapest - Étel/italBeau Monde Caffe Budapest - Étel/italBeau Monde Caffe Budapest - BelsőBeau Monde Caffe Budapest - BelsőBeau Monde Caffe Budapest - BelsőBeau Monde Caffe Budapest - BelsőBeau Monde Caffe Budapest - Étlap/itallapBeau Monde Caffe Budapest - BelsőBeau Monde Caffe Budapest - Étel/italBeau Monde Caffe Budapest - Étlap/itallapBeau Monde Caffe Budapest - Külső kép
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
2024.12.29-ig