Délutáni ebéd

Bécsiszelet Vendéglő (Sashegy) BudapestBécsiszelet Vendéglő (Sashegy) Budapest a térképen

2016. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2016. április 4.
Már régebb óta terveztük, hogy meglátogatunk egy Bécsiszelet éttermet. A környéken volt dolgunk és megéheztünk, a neten megnéztem, hogy hol van ilyen vendéglő és nagy örömünkre megtaláltuk ezt a helyet, ami 10 perces távolságban volt.
Navigációval gyorsan odataláltunk. Első és egyetlen gond a parkolás volt, mert tele volt a belső parkolójuk. A kerítés mellé, szorosan oda álltam, hogy ki lehessen állni, de pont mire bementünk volna, valaki elment és annak a helyére be is tudtam állni.
Bementünk, volt is szabad hely, amit elfoglaltunk. A felszolgáló hamar jött is, hozta az étlapot. Viszonylag sokan voltak, így a megrendelés kicsit lassabban ment, de utána gyorsan megkaptuk az ételeket, amik egytől egyig ízletesek és finomak voltak, mind a leves, mind a főételként kért óriás bécsi. Desszertnek még kértünk palacsintát, de annak már csak a felét tudtuk megenni, a többit elcsomagoltattuk.
A hangulat olyan kisvendéglős, házias, de aki nem a Michelin csillagot keresi, akkor teljesen jó.

Bécsiszelet Vendéglő (Sashegy) további értékelései

2015.10.06barátokkal
Egy kis kirándulás keretében jutottunk el ebbe a sashegyi Bécsi szelet étterembe. Egy kissé nehezen találtuk meg, az utca kettévált, merre menjünk? Persze, hogy nem a jó felé indultunk. Vissza, irány a másik út. Végül csak-csak megtaláltuk, egy árva lélek nem volt, csak a pincér. Hamar hozta az...
Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel