Levente1975
Országjáró - 13 városban járt már

Levente1975 adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Vízimádó
Regisztráció2015.07.03
Utoljára itt2024.01.06

Kiváló 2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Úton voltunk Keszthely felé, mikor már mindenki érezte, hogy éhes. Párom, tudta, hogy Balatongyörökön a főút mellett van egy Varga Fogadó, amelyről már sok jót hallott. Meg is találtuk a felhajtót. Télen, hóban és jégben szöges gumi és hólánc nélkül senki ne induljon neki.
Felhasználó fényképei:
Varga Fogadó Étterme Balatongyörök -
Kiváló 2016. május 23.gyerekekkel járt itt
Régóta terveztük, hogy újra ellátogatunk Szilvásváradra, mert szép élményeink kötődnek hozzá. Kb. 2 hónapja láttam egy "kuponos" oldalon hirdetését a szálláshelynek. Nem azon az oldalon keresztül, hanem e-mail-es egyeztetés során foglaltam le a szállást. Érkezésünk napja előtt a szállásadó megkeresett, hogy nagyjából mikor is érkezünk.
Felhasználó fényképei:
Luxus Tanya Szilvásvárad - Luxus Tanya Szilvásvárad - Luxus Tanya Szilvásvárad -
Kiváló 2015. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
A Keszthelyen töltött párnapos pihenésből hazafelé tartva, megálltunk Badacsonytomajon körbe nézni - eleve több megállósra terveztük a hazautat is. Délidőben álltunk meg, ami még nem a főműsor idő. Hamar szükségessé vált egy étkezőhely keresése, amely helyen lehet levest enni, mert a gyermek megéhezett és neki minden ebéd szerves része a leves.