Levente1975
15 fotó

Levente1975 adatlapja

15Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyermekkel utazó  •  Vízimádó
Regisztráció2015.07.03
Utoljára itt2018.08.14

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2015. szeptember 2.családjával (gyerekekkel) járt itt
Úton voltunk Keszthely felé, mikor már mindenki érezte, hogy éhes. Párom, tudta, hogy Balatongyörökön a főút mellett van egy Varga Fogadó, amelyről már sok jót hallott. Meg is találtuk a felhajtót. Télen, hóban és jégben szöges gumi és hólánc nélkül senki ne induljon neki.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
Varga Fogadó Étterme Balatongyörök -
Kiváló 2016. május 23.családjával (gyerekekkel) járt itt
Régóta terveztük, hogy újra ellátogatunk Szilvásváradra, mert szép élményeink kötődnek hozzá. Kb. 2 hónapja láttam egy "kuponos" oldalon hirdetését a szálláshelynek. Nem azon az oldalon keresztül, hanem e-mail-es egyeztetés során foglaltam le a szállást. Érkezésünk napja előtt a szállásadó megkeresett, hogy nagyjából mikor is érkezünk.
5Személyzet
5Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Felhasználó fényképei:
Luxus Tanya Szilvásvárad - Luxus Tanya Szilvásvárad - Luxus Tanya Szilvásvárad -
Kiváló 2016. május 22.családjával (gyerekekkel) járt itt
Szilvásvárad felé tartottunk egy rövid pihenésre, gondoltunk ha már arra megyünk nézzük meg Egerben a várat is, mert már eléggé régen jártunk ott. A kora délutáni időpontban találtunk is parkolót, ahonnan elindultunk sétánkra. Igen ám, de még nem ebédeltünk.
5Ételek / Italok
4Kiszolgálás
5Hangulat
4Ár / érték arány
Felhasználó fényképei:
Palacsintavár Eger - Palacsintavár Eger - Palacsintavár Eger - Palacsintavár Eger - Palacsintavár Eger -
Még több kép (2 db) >>