Beer Company Premium Sörterasz Budapest

Thermal Hotel Balance Lenti
Holiday Hotel Csopak - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat

Beer Company Premium Sörterasz Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2015. augusztus 27.a párjával járt itt
A Beer Company kocsmahálózat nem véletlenül népszerű a sörínyencek körében. Nem dolgoznak magas árréssel, szaküzletközeli áron ihatjuk meg helyben a jobbnál jobb söröket. Tartanak csapon is érdekességeket, amikor az Árpád fejedelem úti egységben, egy igen hangulatos teraszon voltunk, többek között a Chopper IPÁt kínáltak a Kaltenecker nevű rozsnyói kitűnő főzdétől valamint egy másik IPÁt is, aminek nem jut eszembe a szerzője.
Beer Company Premium Sörterasz Budapest - Étel/italBeer Company Premium Sörterasz Budapest - BelsőBeer Company Premium Sörterasz Budapest - BelsőBeer Company Premium Sörterasz Budapest - BelsőBeer Company Premium Sörterasz Budapest - Külső kép