Vagány, eredeti hely

BÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum BudapestBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest a térképen

Kiváló 2019. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 10.
A Béla nevű egység nyitása óta listámon van, a minap végre sikerült meglátogatni. Ez egy kifejezetten igényes hely, annak megfelelően népszerű is.
Kitűnő sörök, kiváló borok, akadnak jó tömények is. Egyikből sincs nagyon nagy választék, de amit kínálnak, az a csúcsszegmens. Jómagam egy pohár Fehér Nyúl IPAt ittam, 680 ft a negyed literes pohár, ez korrekt-átlagos árfekvés.
Nagyon tetszett a dizájn, a sok zöld növény, meg úgy egészben az összhatás. A kiszolgálás is kedves.
Vannak rokonszenves bizalomgerjesztő ételeik is (szűk választékban), ahogy a szomszédos asztalokhoz kivitt tányérokból meg tudtam ítélni. Annyira azért semmi nem keltette fel az érdeklődésem, hogy meg is rendeljem. De nem zárom ki, hogy legközelebb eszem is valamit, például padlizsánkrémet vagy balkán burgert (pljeskavicát).
Hangulat:Kiváló
BÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Külső képBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étlap/itallapBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - BelsőBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - EgyébBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Étel/italBÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum Budapest - Belső

BÉLA - Bár, Étterem, Lakás, Arborétum további értékelései

2024.01.30egyedül
Ma újra bebéláztam, rájöttem, hogy régen voltam itt vagy régen értékeltem, aztán az meg micsoda dolog már... a Béla szívósan állja a sarat, nem csökken a hatása, vonzereje, ott van a topon a vendéglátásban. Mert szeretettel mindent. Igényeseknek, stílusra vágyóknak. Ebédelni gondoltam, emlékeztem...
2023.09.27a párjával
Hangulatos imádnivaló hely. Maximálisan elégedett vagyok a kiszolgálással. Az alkalmazottak mosolygós,közvetlen fiatalok. Örömmel járok vissza.
2021.12.10egyedül
Délután 1/2 4 kor érkeztem ebédelni - igaz pénteken - egyetlen szabad asztalt találtam. Már korábbi látogatásomkor is jó benyomást tett a trend szerinti, mégis otthonos , barátságos hely, de akkor nem ettem. A felszolgálók kedvesen sürgölődtek, én a pultnál álldogálót tudtam megszólítani....
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval