Spagetti és paradicsom

Bellozzo - WestEnd City Center BudapestBellozzo - WestEnd City Center Budapest a térképen

Átlagos 2021. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. szeptember 9.
A Westend Bevásárlóközpont aluljáró szintjén az olasz tésztát és pizzát kínáló Bellozzo lánc is képviselteti magát egy étteremmel. A nyitás környékén jártam már itt évekkel ezelőtt, de úgy adódott, hogy ismét itt ettem, jobb ötlet híján. A tésztaételeket frissen készítik, melyet a pultnál álldogálva nyomon is lehet követni.
Ki lehet választani, hogy milyen típusú tésztát kér az ember, milyen raguval, kis vagy nagy adagot.
Én egy durum spagettit kértem fokhagymás, paradicsomos öntettel, ez az egyik legegyszerűbb, alap tésztájuk.
Mindez 1310 Ft-ért, itt a Westendben az olcsóbb ételek közé tartozik. Többféle házi limonádét lehet mellé kérni, én egy rózsavizeset kértem (390 Ft).
Az ételekre max. 10 percet kell várni. Sorszám alapján a táblán kiírják, hogy melyik pultnál vehető át. A pultokat olasz városok szerint nevezték el.
Pizzát még nem ettem itt, de talán azt is kipróbálom majd.
Az elegendő létszámú fiatal személyzet életunt benyomást tett rám, mintha csak kényszerből dolgoznának itt.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Bellozzo - WestEnd City Center Budapest - EgyébBellozzo - WestEnd City Center Budapest - EgyébBellozzo - WestEnd City Center Budapest - EgyébBellozzo - WestEnd City Center Budapest - EgyébBellozzo - WestEnd City Center Budapest - EgyébBellozzo - WestEnd City Center Budapest - EgyébBellozzo - WestEnd City Center Budapest - EgyébBellozzo - WestEnd City Center Budapest - EgyébBellozzo - WestEnd City Center Budapest - EgyébBellozzo - WestEnd City Center Budapest - BelsőBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapBellozzo - WestEnd City Center Budapest - BelsőBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étel/italBellozzo - WestEnd City Center Budapest - BelsőBellozzo - WestEnd City Center Budapest - BelsőBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étel/italBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étel/italBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étel/italBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étel/italBellozzo - WestEnd City Center Budapest - BelsőBellozzo - WestEnd City Center Budapest - BelsőBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étel/italBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapBellozzo - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallap

Bellozzo - WestEnd City Center további értékelései

2018.07.30egyedül
Gondoltam kell a változatosság, és tésztát eszem ebédre, nem hamburgert. A Bellozzo-val már egy ideje szemeztem. Eddig az Oktogonon, illetve a Corvin Plázában is, de a WestEndben futottam bele. Egy darabig eltartott, mire kitaláltam a rendelés menetét, de csak kicsit zavartak össze a táblák....
2017.12.27egyedül
A Westend Bevásárlóközpont alsó szintjén, az ún. vendéglátó szigeten találhatóak, az újabb - 2017-es - nyitású étkezőhelyek közé tartoznak. A Bellozzo első éttermét az Oktogonnál nyitotta, ahol elég népszerűek lettek rövid idő alatt. Egyébként, ha jól tudom, a Burger King tulajdonosi körébe...
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig