Izgalmas, vibráló ízek

Biang Bisztró - Teréz körút BudapestBiang Bisztró - Teréz körút Budapest a térképen

Kiváló 2019. áprilisban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2020. március 18.
Mihelyt hírül vettem, hogy Wang mster bisztrót nyitott az Oktogonnál, el is mentem, de akkora sor kígyózott a hely előtt, nekem meg nem volt időm várni, hogy lemondtam róla, és elmentem máshova enni.
De nem adtam fel.
Hónapokkal később visszatértem egy jóbarátommal, aki szintén szereti az autentikus távolkeleti konyhát és kipróbáltunk vagy fél tucatnyi ételt. Hogy foglaltunk-e asztalt vagy csak szerencsénk volt, arra már nem emlékszem.
Izgalmas volt az összes fogásunk, mint minden, ami Wang úrhoz kötődik. A beltér is tetszett, bár az kissé zsúfolt.
Nem lenne ellenemre visszatérni.
Biang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - BelsőBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/italBiang Bisztró - Teréz körút Budapest - Étel/ital

Biang Bisztró - Teréz körút további értékelései

2018.06.13egyedül
Wang Mester idén áprilisban nyitott bisztrója az Oktogonnál, a nyitást elég nagy médiahájpolás és ajnározás, tömjénezés (kivétel a Gault & Millau lehangoló értékelése) kísérte. Wang Mester nevéhez kiváló kínai konyhát vivő elegánsabb, felső kategóriás kínai éttermek kötődnek, melyek már évek óta...
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti hétköznapok
Tóparti hétköznapok