Vannak bajok...

Big Gyros Taverna BudapestBig Gyros Taverna Budapest a térképen

Gyenge 2018. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. június 22.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Út közben voltam, tudtam hogy ott vannak, megálltam, bementem.
Vannak gyrosok, tálak, hamburger, és társaik. Amit választottem egy mustáros és egy fokhagymás tál, ezek gyros szerű húsok ízesítve.
A megrendelést leadtam, fizettem, és némi türelmemet kérve elvileg neki álltak.
A kiszolgáló pultnál puszta kézzel kotorásszák a sült krumplit, és pakolásszák marék számra a pitát. Az alkalmazottak többet beszélgetnek mint a kezük jár, bár azért ha nem is túl hatékonyan, dolgoznak is.
Télen ne is menjen senki arra , mert a helyiségbe max 3-4 ügyfél fér, a többieknek kint a lehetőség várni. Építettek egy fedett kerthelyiség szerűséget, de az meg gondolom télen pont olyan hideg mint amilyen dög meleg nyáron... vékony deszka falak, fém tető, milyen is lenne ?
A kis türelemből igen sok kellett végül, mert éppen 20 perc volt mire a rendelésem elkészült, ez ugye kicsit több mint amit az ember szeretne egy ilyen vendéglátóipari egységnél, majd haza érve derült ki, hogy bár mindkét ételt csípős nélkül kértem, mindkettőt csípősen kaptam.
A hab a tortán, hogy a húsok túlsütve, teljesen kiszáradtak, a villa is alig fogta.
Így máskor ezt a franchise láncot messze el fogom kerülni.
Ételek / Italok:Átlagos
Félpanziós ajánlat
Hotel Forrás Zalakaros
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?