Ebéd az Operánál

Bistro25 BudapestBistro25 Budapest a térképen

2018. januárban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2018. január 16.
Ennek a bisztrónak a nevén agyaltam egy ideig, pedig már évek óta működnek változatlan dizájnnal és profillal az Opera mellett, a Hajós utca sétálós részén. A címéről kapta a 25-ös nevet.
Alapvetően a külföldi turistákra fókuszálva magyaros konyhát visznek, elfogadható árfekvésben, kellemesen egyszerű környezetben.
Az ebédmenü, amit kínálnak 2 fogásos (fix leves+főétel) 1190 Ft-ért. Fokhagymakrémleves zsemlekockával, majd párizsi sertésszelet rizi-bizivel.
Átlagos mennyiség, nem kiugró gasztroélmény, negatívum a leves tűzforróra hevítése, miközben a főétel körete langyos maradt.
Udvarias kiszolgálás. A menü esetében gyors felszolgálás, rövid várakozási idő.
A pulton úgy láttam, Panyolai pálinkákat tartanak, s talán pár kézműves sört is.
A TV-ben 1985 nemzetközi videóslágerei mentek.
Van emeleti részük is, a konyha ott található, azt nem tudom, hogy ott is vannak-e további asztalok.
Kötelező szervizdíj nincs, bankkártyás fizetés van.
Bistro25 Budapest - BelsőBistro25 Budapest - BelsőBistro25 Budapest - BelsőBistro25 Budapest - Étlap/itallapBistro25 Budapest - Étlap/itallapBistro25 Budapest - Étel/italBistro25 Budapest - Étel/italBistro25 Budapest - Étel/italBistro25 Budapest - Külső képBistro25 Budapest - Külső képBistro25 Budapest - Külső képBistro25 Budapest - Étlap/itallapBistro25 Budapest - Étlap/itallap
Hotel Helikon Keszthely - Ikonikus feltöltődés a Helikonban
Ikonikus feltöltődés a Helikonban