Nem rossz japán étterem, mi többet vártunk a híre alapján

Biwako Japán Étterem BudapestBiwako Japán Étterem Budapest a térképen

2016. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. szeptember 7.
A Biwako étterem az egyik sztárolt távolkeleti hely, mely bizonyára tud többet is mit amit nekünk mutatott idén május elején. Rendeltünk valami salátát meg egy rament (benne szójacsíra, préselt színezett nagyipari álrák, sertéshústekercs, főtt tojás), egyik sem győzött meg igazán.
Nem lehet a helynek 3 pontot adni, mert annál egyértleműen jobb, az 5 föl sem merül, több helyen is ettem már meggyőzőbb rament.
A beltér egyszerű, puritán, az étlap meglehetősen széles választékot kínál meglehetősen drágán. Ramenek 2000-től 3500-ig.
A kiszolgálás rendben volt.
Jó lenne valamikor még betérni s úgy válogatni, hogy ne nézze az ember az ár rovatot.
De ilyen vélhetően nem lesz. Nem volt ez rossz, de többre vártam, a Ramenka sokkal jobb élmény volt.
Hangulat:Átlagos
Biwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - Étlap/itallapBiwako Japán Étterem Budapest - BelsőBiwako Japán Étterem Budapest - BelsőBiwako Japán Étterem Budapest - Étel/italBiwako Japán Étterem Budapest - Étel/italBiwako Japán Étterem Budapest - Étel/italBiwako Japán Étterem Budapest - Étel/italBiwako Japán Étterem Budapest - Külső kép

Biwako Japán Étterem további értékelései

2019.02.03a párjával
Feb. 2.-án szombat este rámenezni lett kedvünk. Úton voltunk, gyors keresés után útbaejtettük az Eötvös utcai Biwako (Viva Nippon Kft) éttermét. Elvitelre két ráment kértünk, mondták 10 perc. Az idő rendben volt, minden más nem... Azt mondták, nagyon nagy adag lesz (a Rámenkához viszonyítjuk, az...
2017.08.02gyerekekkel
Régóta terveztünk már ide eljönni. Hogy mennyire nem ismert, nem marketingelt helyről van szó, talán az is mutatja, hogy az évek óta a szemben lévő házban lakó barátnőm még csak nem is hallott soha a létezéséről. A portál valóban meglehetősen visszafogott. Az utcáról néhány lépcsőfokot lesétálva...
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Felejthetetlen pillanatok
2026.04.20-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?