Black Dog Pub Jr. Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Black Dog Pub Jr. Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2017. január 23.barátokkal járt itt
A pubos berendezés mindig is a kedvenceim közé tartozott. A Black Dog Juniorba kora délután tértem be, nagyon tetszett a hely atmoszférája. A kiszolgálás kedves, udvarias. Az italfront meglehetősen kommersz, de van pár jó pálinka (Gusto, Elixír), Szabó Gábor borait tartják, s zömmel kommersz illetve fél-kommersz söröket.
Black Dog Pub Jr. Budapest - Étel/italBlack Dog Pub Jr. Budapest - BelsőBlack Dog Pub Jr. Budapest - BelsőBlack Dog Pub Jr. Budapest - BelsőBlack Dog Pub Jr. Budapest - Külső képBlack Dog Pub Jr. Budapest - BelsőBlack Dog Pub Jr. Budapest - Étlap/itallapBlack Dog Pub Jr. Budapest - Étel/ital