Jó kis pub

Black Dog Pub - Lágymányosi utca BudapestBlack Dog Pub - Lágymányosi utca Budapest a térképen

2016. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. január 23.
Tavaly december elején harmadmagammal ültünk be a Black Dog Pubba, amit pár nappal korábban már kinéztem magamnak, de akkor épp zárva volt. Most időben érkeztünk, értsd jócskáén este, amikor a hely megtelt élettel. A tévéről le tudtam volna mondani. Ketten a John Bull Ale mellett döntöttek, (pohár 380), jómagam egy pohár Pilsner Urquelle-t (340) kértem. Illetve egyikünk kért még 4 cl Jameson whiskeyt (720).
Kifejezetten imponált, hogy bár olyan asztalhoz ültünk ahol foglalt tábla volt kitéve (ezt később vettük észre) szó nélkül fogták a táblát és máshova rakták át, nem minket küldtek más asztalhoz. Ez szép gesztus volt.
Van néhány egyszerűbb sörkorcsolyájuk is, hangulatos a beltér. Az italválaszték a félkommersz-kategóriába tartozik, mint például a John Bull sör is, mindenképpen megérdemel 4 pontot az ital-rovat is.
Jól éreztük itt magunkat, bármikor szívesen beülnék újra.
Black Dog Pub - Lágymányosi utca Budapest - BelsőBlack Dog Pub - Lágymányosi utca Budapest - BelsőBlack Dog Pub - Lágymányosi utca Budapest - Étel/italBlack Dog Pub - Lágymányosi utca Budapest - Belső

Black Dog Pub - Lágymányosi utca további értékelései

2021.09.23a párjával
A Black Dog jelenleg a Vandál sörfőzde söreit csapolja. A csapos készségesen tájékoztatott minket a kínálatról, A hely pici, kellemes hangulatú. Kis terasz is van a Lágymányosi úton. Revrik Ipa-t kóstoltunk, meg egy New England IPA-t illetve a főzde pont ezen kocsmáról elnevezett fekete sörét....
Vital Hotel Nautis Gárdony - Egy hajónyi akció
2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?