A fekete kutya pizzája

Black Dog Terasz & Pizzéria BudapestBlack Dog Terasz & Pizzéria Budapest a térképen

2019. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 7.
Sok Black Dog van a neten, ez egy közülük. A Karinthy úton sietve, valami elemózsiát keresvén találtam rá, és beugrott, hogy belül még nem is néztem meg ezt a helyet. A Pilsner Urquell felirat olyan, amire rááll a szemem. De ez ráadásuk egy pizzéria. Pizza = evés. Nagyon régen nem ettem pizzát. Akkor rajta! Teljesen üres a hely, hogy miért üres, azt nem tudom, nem járnak ide ebédelni mások? Hát nem. A személyzet kint ejtőzik a szabadban, én meg egy kicsit elárvultan ácsorogtam a pult előtt. Azután észrevettek és azonnal a segítségemre siettek. Pizza van, sör van, tessék, bárhová ülhetek. Kint vagy bent. És a fiú már indult is a másik pultba a pizzát készíteni. A ház pizzáját kértem, a Black Dog nevűt, nyilván ez jellemzi jól a helyet. És meglepően gyorsan készen is lett! Rendkívül finom volt! Erős is, plusz kaptam hozzá még kiegészítőket, elsőrangú a tálalás is. A sörrel akadtak bajaim. Megkérdeztem, hogy ittak már ma belőle? Nem volt még vendég, hát nem. De kiengednek először egy korsónyit. Legyen. Én sok év óta szinte kizárólag Pilsnert iszom, de szinte megesküdnék rá, hogy ez nem az volt. Sokkal világosabb, sokkal ízszegényebb, kevesebb buborékkal, de részben betudtam annak, hogy erősen megviselt volt a szám a csípős csilitől, hát talán nem éreztem annyira az ízeket jól. Ez egy kis homok a gépezetben. Egyébként a hely amolyan bulihelynek nagyon alkalmas, ideálisan van berendezve társasági sörözésre, esti lazulásra, a zene is olyan. Talán majd megnézem máskor is.
Black Dog Terasz & Pizzéria Budapest - Külső képBlack Dog Terasz & Pizzéria Budapest - Külső képBlack Dog Terasz & Pizzéria Budapest - Étel/italBlack Dog Terasz & Pizzéria Budapest - BelsőBlack Dog Terasz & Pizzéria Budapest - Belső
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények