Jónak mondható görög hely

Blue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca BudapestBlue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest a térképen

2023. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 2.
A Blue Agori hálózat másik két egységében jártam már, végre sor került a Hercegprímás utcaira is.
Itt egy meze tálat kértem, rajta olajbogyó válogatás, tzatziki, tirokafteri (csípős fetakrém) és padlizsánkrém. Meg persze pita. (1990 forint volt, megérte.)
A padlizsánkrém nem volt meggyőző, elég sokat elemezgettem, mire rájöttem, hogy az a baj vele, hát az, hogy nem hőkezelték eléggé a tojásgyümölcsöt s így kissé nyers maradt. A többi elemmel nem volt baj, bár egyik sem volt átütő.
Üvegpoharuk nincs, az ember kénytelen műanyagpohárból Mythos sört inni (990). Brrr.
Felszolgálási díjat nem számolnak fel.
Négy pont jóindulattal.
Blue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca Budapest - Egyéb

Blue Agori - Greek Street Food Bar - Hercegprímás utca további értékelései

2020.08.17kollégákkal
Véleményem szerint a Blue Agori az egyik legjobb görög gíroszos jelenleg Budapesten. Az első, Madách téri egységük után idén nyitották meg a 2. éttermüket szintén a belvárosban, nem is messze az első objektumtól, de most a Bazilika környékét vették célba. Itt a szomszédos utcákban, sőt a...
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel