Görög street food Budán is

Blue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút BudapestBlue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest a térképen

Kiváló 2022. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. május 18.
A Blue Agori tradicionális görög street foodot készít kitűnő minőségben. Ez immár a 3. egységük, a másik kettő a pesti belvárosban található. A Margit körúton lévő jelen éttermük lokációja szerintem nem a legjobb, nem lehet parkolni, két villamos megálló között található, a zebra sem pont előttük halad át, ugyanakkor itt a környéken én nem tudok konkurens minőségi gyros-os helyről.
A gyrost két rúdon sütik (kétféle hússal), de ezen kívül lehet mást is enni. Én is így döntöttem a választáskor, hiszen a gyrosukat már többször volt szerencsém megkóstolni. Így aztán itt souvlaki grill csirkenyársat (790 Ft), valamint mezze válogatást kértem pitával (1690 Ft). Így sok kis fogást tudtam megízlelni náluk. Többfajta olívabogyót, tzatzikit, padlizsánkrémet, csípős paprikás sajtkrémet. A pita is nagyon jófajta náluk.
A pultnál kellett rendelni és fizetni, majd kis csipogó jelezte az ételek elkészültét.
Az L alakú sarokhelyiségben több asztaluk is van, kényelmes és kulturált körülmények között lehet itt enni.
Eközben folyamatosan érkeztek a házhoz szállító futárok is.
Amit ettem, az árban is igen kedvező volt. A Cola viszont szerintem egy kissé túlárazott náluk (690 Ft/ 5 dl-es palack). Kötelező szervizdíj nincs.
A kiszolgálás barátságos.
Megbízható hely, finom ételekkel.
Ár / érték arány:Kiváló
Blue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest - EgyébBlue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút Budapest - Egyéb

Blue Agori - Greek Street Food Bar - Margit körút további értékelései

2023.01.27barátokkal
A Madách téren több éve nyitott, kicsi beltérrel működő Blue Agori fejlődik, további két egységet nyitott, egyiket a Hercegprímás utcában, másikat a Margit körúton. Utóbbiban több ételt is megkóstoltunk: cukkinigolyókat, bougatsa pitét (görög grízes lepény), sertésszuflakit, továbbá egy meze...
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig