A kék madár kávéja kitűnő

Blue Bird Cafe - Gozsdu Udvar BudapestBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest a térképen

2018. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. január 2.
Egy igazán hangulatos, szépen berendezett kávézó és bár a Gozsdu Udvar szívében. Ahogy észrevettem, főleg külföldiek látogatják, azon belül is a fiatalabb korosztály, és főleg a bár (=ivás) funkcióra fókuszálva.
Fedett üvegezett terasszal rendelkeznek.
A felszolgáló lány kedves, mosolygós, segítőkész, ám a becsörtető csapatnyi angol srác annyira elvonta a figyelmét, hogy teljesen megfeledkezett a többi - korábban ott lévő és rendelni/fizetni próbáló - vendégről, pedig többen majd kiesve integettek már felé. Az én kávémat is elfelejtette, de aztán észbe kapott, korrigált, igyekvő volt, elnézést kért.
Egy eszpresszó 590 Ft-ba került + 10% kötelező szervizdíj. Bankkártyával lehet fizetni. A kávéjuk kitűnő, saját pörkölőjük van a közelben, a Rumbach Sebestyén utcában.
A kávé mellé vizet nem kaptam.
Hangulat:Kiváló
Blue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - EgyébBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képBlue Bird Cafe - Gozsdu Udvar Budapest - Külső kép
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat