Nosztalgikus élmény

Bob Pizza Restaurant BudapestBob Pizza Restaurant Budapest a térképen

2016. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. március 5.
Az utóbbi időben több nosztalgikus élményben is részem volt. Ezek egyike a Bob pizzázóhoz kötődik is, mely valaha tán Mob volt, legalábbis úgy emlékszem, majd lett Dob, most Bob. A Mobot a Kolosy téren 1994 táján, közvetlenül a nyitás után nagyon szerettük, élveztük, hogy barátságos egységáron magunk állíthatjuk össze pizzánkat. Kértünk is rá mindent, ami elképzelhető. A pizza tipikus vastag tésztájú magyarosított stílusú volt, de akkor mit számított ez nekünk? Sőt, amikor autentikusat kaptunk a Da Lelloban vagy az Ok Italiaban, akkor voltunk felháborodva. Addig tartott mindez, amíg 1996-ben nem kóstoltuk az eredetit Olaszországban.
A Bob pizzázó egyben étterem is, barátságos áron kínálnak fősodratú ételeket. Az italválaszték alapvetően kommersz, de akad pár jó bor. Kézműves söröket nem tartanak.
11 órás nyitás előtt érkeztünk, rendesek voltak, mondták, hogy leülhetünk, de csak elvitelre adnak pizzát. Jó volt ez nekünk így is. Párom mixelt egyet, egész más rávalókat kombinált, mint amit én kértem volna, de hát engedni kell a nőket is érvényesülni néha gasztronómiai kérdésekben.
A pizza pont olyan volt mint anno, ízlett is.
Ára is rendben volt, a nagyobbik pizza - 32 cm, ha jól emlékszem - került 1500 forintba.
Nem kizárt, hogy visszatérek még, a korrekt középvonalat korrekt áron mindig megbecsültem.
Bob Pizza Restaurant Budapest - BelsőBob Pizza Restaurant Budapest - BelsőBob Pizza Restaurant Budapest - BelsőBob Pizza Restaurant Budapest - BelsőBob Pizza Restaurant Budapest - Étlap/itallapBob Pizza Restaurant Budapest - Étel/italBob Pizza Restaurant Budapest - Étel/italBob Pizza Restaurant Budapest - EgyébBob Pizza Restaurant Budapest - Külső kép

Bob Pizza Restaurant további értékelései

2019.02.20a párjával
Könnyen megközelíthető helyen, a Deák tér közelében található ez az étterem. Hangulatosan berendezett, és különösen egyedivé teszik a humoros falfestmények. ;-) Egy hétköznap 14 óra körül jártam itt a párommal, amikor nem voltak sokan, csak 3-4 asztalnál ültek vendégek. De amúgy is bőven van...
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás