Nem bohém, de kellemes

Bohem 16 - Bistro & Lounge BudapestBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest a térképen

2018. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. február 26.
Egy kifejezetten jó hangulatú, barátságos bár és kávézó a Lövőház utca elején, a Mammut mögött. Mivel a Lövőház utca ezen a szakaszon sétálóutcaként funkcionál, a járdára nyugodtan ki lehet települni, jó pár asztaluk van, persze mindez jó időben érvényes. A benti rész is hangulatos, főleg a belső terem, bár a megvilágítás félhomályos, de szerintem ennek is megvan a maga hangulata.
Egy kicsit furcsa volt, hogy a mellékhelyiségnek üvegajtaja van, bár barna színű, de ettől még átlátni rajta.
Egy eszpresszó 350 Ft-ba került, különösen nem mondanám kiválónak, de jó átlagos, iható kategóriába belefért, olaszos pörkölésű. Tartanak kézműves söröket, a Bigfoot Főzde söreit, pálinkából Szicsekék itókáit, ételeket viszont nem igazán. Bár az egyik régebbi képükön láttam valami desszertet, talán profiterolt, de ottjártamkor ezzel - vagy mással - nem tudtak szolgálni. Estére érdemes asztalt foglalni, mert általában telt házzal mennek.
Kedves, fiatal személyzet.
Ételek / Italok:Átlagos
Bohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - EgyébBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - BelsőBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Étlap/itallapBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Étlap/itallapBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Étlap/itallapBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Étlap/itallapBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Étlap/itallapBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - BelsőBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Külső képBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - BelsőBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Étel/italBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Étel/italBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - MosdóBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - MosdóBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - BelsőBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Külső képBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Külső képBohem 16 - Bistro & Lounge Budapest - Külső kép

Bohem 16 - Bistro & Lounge további értékelései

2016.02.15barátokkal
A 16 bisztróban voltunk már egy ízben 2013 januárjában, akkor emlékezetem szerint még nem tartottak kézműves söröket. Most azért tértünk vissza, hogy ezeket is megízleljük, annál is inkább, hogy aznap csupa gyenge hely jutott addig, s már vágytunk egy karakteres komlóízre. A Bigfoot sörfőzde...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval