Bookta Budapest

Danubius Hotel Marina Balatonfüred
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás

Bookta Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2019. október 17.a párjával járt itt
Aktualizálom a korábbi gyászos értékelésemet. Mivel a szomszédos R. kocsmában nyomát sem láttuk igényesebb sörkínálatnak, a szintén közeli P. sörbisztrót pedig zárva találtuk, a Booktában kötöttünk ki. Bár nem sok, de akadt többféle kézműves sör, mégpedig a békésszentandrásiak teljes szortimentje.
Bookta Budapest - Étel/italBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - MosdóBookta Budapest - Étel/italBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - Étel/italBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - MosdóBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - Külső képBookta Budapest - Étel/italBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - BelsőBookta Budapest - Külső képBookta Budapest - Külső képBookta Budapest - Külső képBookta Budapest - Külső képBookta Budapest - Külső kép
2016. október 26.barátokkal járt itt
Először csak véletlen ültünk ide be barátnőkkel, másodszor már direkt ide vettük az irányt. Nyugis, hangulatos hely, nem ordít a zene, simán el lehet üldögélni 2 órát barátnőkkel és nem zaklat a pincér folyton, nem nézik ki az embert. Mi a belső termet kedveljük, az igazi kuckózós hely.
Gyenge 2016. július 2.egyedül járt itt
A Rózsadomb lábánál induló meredek Margit utca és Mecset utca sarkán egy könyves kávézó, amely koncepciójában és berendezésében is a 11. kerületi Kelet kávézóhoz hasonlatos, sőt nekem személy szerint ez egy fokkal még jobban is tetszett. Ez a hely mégis annak ékes bizonyítéka, hogy egy remek külső és belső adottságokkal rendelkező helyet hogyan lehet lerontani.