Gyenge 2015. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2015. november 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Az értékelés a legutóbbi állapotot tükrözi. Valaha kellemes hely volt, valami furcsa kettősséggel. Fent csatakos kocsma, lent hangulatos, diákos bulihely. Valahogy a csatakos kocsma nyert talán. Régen még házassági évfordulónk is volt itt, gyertyás vacsorával, ma már nem vinnék ide senkit jó szívvel. Szerettem a sört, ami már nincs, a rántott májat, ami már nincs, zsíroskenyeres szép estékre is emlékszem. Ma már csak emlék.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
A szálláshelyet ekkor még nem a jelenlegi üzemeltető működtette.
Decemberi kocsmatúránk mélypontja volt a Borpatika. Most már így több hónap távlatában persze csak röhögünk rajta, de amikor ott jártunk, annyira nem volt mókás. Több honlapon, beszámolókban úgy írnak a helyről, hogy "legendás" és "patinás", ebből annyi helytálló, hogy valóban régóta, 1986 óta...
Hosszú idő után ismét Bertalan Lajos utcai Borpatika nevű nagymúltú legendás kocsmába, melynek meleg konyhája még mindig működik. Mint már írtam, 1992-ben már biztosan jártam itt, volt akkor egy több generációs családi borozásunk ezen a helyszínen. Élvezhető házias ételeket kínálnak továbbra...