Gyenge 2017. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. július 7.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Itt a nevet nagyon nem találták el... én a "patika" szóhoz a tisztaságot, finomságot, eleganciát, igényességet társítom, itt ezekkel nem igazán találkoztam. A Móricz és a Gellért tér között kb. félúton, az egyik csendes mellékutcában található helyet leginkább kocsmaként tudnám kategorizálni. Sok éve működik, és úgy rémlik, hogy 20 éve még sokkal igényesebb volt. Vagy én voltam igénytelenebb? Rossz megvilágítás, érdektelen, unott kiszolgálás, negatív hangulat. Magyar borokat tartanak, kommersz rövideket és kommersz, közönséges söröket, Arany Ászokot csapolnak. Tartanak meleg ételeket is és ebédidőben menüt is kínálnak, de itt nem volt hangulatom az evéshez. Volt benne valami nyomasztó, negatív.
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Szörnyű
Ár / érték arány:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
A szálláshelyet ekkor még nem a jelenlegi üzemeltető működtette.
Decemberi kocsmatúránk mélypontja volt a Borpatika. Most már így több hónap távlatában persze csak röhögünk rajta, de amikor ott jártunk, annyira nem volt mókás. Több honlapon, beszámolókban úgy írnak a helyről, hogy "legendás" és "patinás", ebből annyi helytálló, hogy valóban régóta, 1986 óta...
Hosszú idő után ismét Bertalan Lajos utcai Borpatika nevű nagymúltú legendás kocsmába, melynek meleg konyhája még mindig működik. Mint már írtam, 1992-ben már biztosan jártam itt, volt akkor egy több generációs családi borozásunk ezen a helyszínen. Élvezhető házias ételeket kínálnak továbbra...