Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Nos hát igen

Borpatika BudapestBorpatika Budapest a térképen

Átlagos 2024. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. augusztus 29.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Szóval, annyi év után, ma eszembe jutott mégis, hogy elkullogok a Borpatikába enni valami. Hátha. Fűződtek ide kellemes emlékek is, meg nyomottak is, de az utóbbi időben, nem tudom hogy, de feldobott a Facebook pár Borpatika reklámot, én meg csak csodálkoztam, hogy na, mi van, megújultunk, megújultunk? Így aztán ide utaztam. Az utcán kellemes, árnyas kiülő terasz, de mi van bent? Pult a szokásos, körülötte most egy szál ember sem volt, csak egy viszonylag barátságtalan fiatal fickó tevékenykedett bent, a hátát mutatta, mintha nem akarna velem szóba állni, aztán csak úgy foghegyről mégis., Itt az étlap, itt kell rendelni, és a markomba nyomott egy lapozható spirálfüzetet. Elszerencsétlenkedtem vele, aztán rántott csirkemájat kértem petrezselymes burgonyával, meg hozzá uborkasalátát. Lemásztam a lépcsőn a mélybe, tényleg dohszag van most is, kissé igénytelen egyszerűség. Itt sokat kell várni, vendég alig, egy háromfős család ült csak az átellenben. Ők is soká kapták a kaját. Itt lent nincs térerő, nincs net, csak ülsz és szomorúan nézel magad elé, és bánod, hogy idejöttél. Kicsit félhomály van. A zene szól a hangszóróból, lement a Neoton Santa Mariája, aztán valaki valahol felerősítette a hangot és attól kezdve idegesítőbb lett a Retro rádió. De végül megkaptam, nem volt nagyon jó és nem volt nagyon rossz, egy kicsit az uborkasaláta túl puha volt, de nem rossz ízű, a krumpli egy része egy kicsit túl zsíros volt, de nem bántóan, a máj meg egészen rendben volt. Szóval, nem bántam meg, különösen annak fényében, hogy mindezért nem fizettem összesen 3000 forintot!! Hát ez manapság azért elég ritka!
Milyennek találod ezt az értékelést?
Ételek / Italok:
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Gyenge
A szálláshelyet ekkor még nem a jelenlegi üzemeltető működtette.

Borpatika további értékelései

2026.06.07barátokkal
Szörnyű
Decemberi kocsmatúránk mélypontja volt a Borpatika. Most már így több hónap távlatában persze csak röhögünk rajta, de amikor ott jártunk, annyira nem volt mókás. Több honlapon, beszámolókban úgy írnak a helyről, hogy "legendás" és "patinás", ebből annyi helytálló, hogy valóban régóta, 1986 óta...
2025.01.16egyedül
Átlagos
Hosszú idő után ismét Bertalan Lajos utcai Borpatika nevű nagymúltú legendás kocsmába, melynek meleg konyhája még mindig működik. Mint már írtam, 1992-ben már biztosan jártam itt, volt akkor egy több generációs családi borozásunk ezen a helyszínen. Élvezhető házias ételeket kínálnak továbbra...
2024.12.10egyedül
Végre lett egy kedves, bájos hölgy a pultban! Erre vártunk! Ha Ő lesz legközelebb is akkor szívesen jövünk! Már rá fért a helyre!
Népszerű szállások a környéken
Ensana Thermal Hévíz - Augusztus 20. - speciális előrefizetéssel
Ensana Thermal Hévíz
201.855 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Wellness napok
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
87.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
76.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval