Modern teázás aránytalan áron

Bubbleology - Corvin Plaza BudapestBubbleology - Corvin Plaza Budapest a térképen

Átlagos 2017. szeptemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. május 16.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Minden variálható. Választható tea alap, hőmérséklet, ízesítés, illetve zselé meg gyömölcsízű bogyó. Ezekből áll a tea.
Lehet, hogy az ízeket nem jól választottam össze, de az enyém nagyon rossz ízű lett. Ami tetszett az egészben, a pukkanós kis gyümölcsízű bogyó, amit a szívószálon keresztül ki lehet szippantani.
Aki nem szeretne maga kombinálni, vannak előre összeállított receptek, lehet, hogy az finomabb ízkombináció, vagy ajánlani is tudnak, ha tanácstalamok vagyunk az ízkavalkádban.
Kedves, barátságos, udvarias kiszolgálás.
Az árát sokallom az ízhez képest, de nem bánom, hogy megkóstoltam, egy tapasztalattal több. Én nem leszek visszajáró fogyasztó.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Gyenge
Bubbleology - Corvin Plaza Budapest - BelsőBubbleology - Corvin Plaza Budapest - Étel/italBubbleology - Corvin Plaza Budapest - Étel/ital

Bubbleology - Corvin Plaza további értékelései

2017.04.19egyedül
A Corvin Pláza folyosóján van a Bubbleology pultja, ezen kívül a Westendben és a Camponában van hasonló egységük. Főleg a fiatalok körében népszerű műanyag pohárba töltött ízesített tea alapú ital, amelybe gyümölcszselét, tápiókát és gyümölcsgolyókat szórnak és széles lyukú színes szívószállal...
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés
Nyugdíjas pihenés
2024.12.06-ig
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Újra vár a balatoni nyár
Újra vár a balatoni nyár
07.01-08.31.
Két Korona Hotel Balatonszárszó