Ugor: Mindenhol akad valami meglepi - Bubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér Budapest

Mindenhol akad valami meglepi

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Hazafelé jöttem ebéd után és éppen azon törtem a fejem, hogy majd otthon iszom valamit, amikor jött ez. Pontosabban én jöttem a Móricz Zsigmond körtéren, ez meg itt állt. Sok cég volt már ebben a házban, hátha ez sikeres lesz. Teát árulnak, de elég érdekeset. Már több helyen van lerakatuk, itt most rábíztam a lányra, hogy mit ajánl, mit ad nekem, hát kitaláltuk a fekete áfonyásat. Mindenféle színes izé, bogyók, meg minden kerül bele, elég látványos. Ha kell, ha nem, lefóliázzák és jöhet a szívószál. Én meg nem kértem szívószálat. Akkor mi legyen? Bontsuk fel! Kibontani a lefóliázott teát már sokkal bonyolultabb volt, a kislány is megküzdött vele. De így is maradtak rajta nejlonfólia-foszlányok körben. Ezek szerint jobb ötlet a szívószál, de én meg szívószál-ellenes vagyok. Különben sem tudom, hogy azokat a színes csodákat hogy lehet felszívni vele, láthatóan nem férnének el a csőben. A hely két szintes, galéria van, mint egykor régen is, a WC is fent van. Fent, nyugodt békeidőben intim ücsörgés lehet valakivel kettesben. És persze hozzá a tea. Mindenféle fantázianévvel van egyébként tea jellegű ital, lehet, ki kellene próbálni mást is.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni Ugor felhasználót?    Igen

1117 Budapest
Móricz Zsigmond körtér 16.

Vélemények Ugor felhasználótól

2019. november 19.
A Tímár utcába igyekeztem ma és a tér sarkán találtam a Kerék Vendéglőt, nem ide készültem, de ha már itt voltam, egy óbudai kisvendéglő, az már döfi! Vendég alig, üljek bárhová, érezzem jól magam. Ok. Valamit, ami gyors és van is... megbeszéltük, hogy húslevest fogok enni májgombóccal, meg...

2019. november 19.
Vágyódva gondoltam arra, hogy pont szemben, a Karinthy út túloldalán a Black Dogban az utóbbi idők egyik legjobb pizzáját ettem, és most itt ülök a híres-neves Da Giovanniban és eszem ezt a vacakot... de hát a pizza részben olyan, amilyenre kérjük. Hogy mit ennék, erre csak mondogattam, hogy...

2019. november 17.
Most itt valami félrement... idejöttem, hátha segít valamit a bolton, hogy a szemmel láthatón maradéknak tűnő ételeket valaki segít elfogyasztani vasárnap délután és még fizet is érte. Nem kellett volna. Egyedüli vendég voltam, ott integettem a tálcácskámmal, mint a zászlós matróz, míg végül rám...