A 3. Budai sem okozott csalódást

Budai 3 Kávézó BudapestBudai 3 Kávézó Budapest a térképen

Kiváló 2018. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. október 31.
A Budai Pékség 3. egysége, szintén Budán. Nekem az első kifejezetten tetszett, a Széll Kálmán tér könyékén.
Ez a kávézó-pékség szintén a 12. kerületben található, a Németvölgyi út közelében.
Igényes, letisztult, igazán kellemes beltér, a kicsit sivár IKEÁ-s skandináv dizájnt néhány szőnyeggel próbálták otthonosabbá varázsolni, továbbá az ablakban színes párnákat helyeztek el. Kint a szabadban van egy kis terasz is.
Ami itt a pultban kapható, az mind kézműves, prémium kategóriás, egészséges étel. Nemcsak szemnek mutatósak, de rendkívül finomak is. Sós és édes péksütemények (3-400 Ft), helyben frissen készült szendvicsek, házi sütemények (750-890 Ft), de van macaron is.
Csokis-gesztenyés croissant-t (350 Ft) és egy cappuccinot választottam (590 Ft). A kávé is kiváló, selymes, bársonyos, de az erőssége is megvolt.
A pultnál kell rendelni, de az asztalnál felszolgálnak.
Jó hely, ajánlom.
Budai 3 Kávézó Budapest - Külső képBudai 3 Kávézó Budapest - Étel/italBudai 3 Kávézó Budapest - Étel/italBudai 3 Kávézó Budapest - BelsőBudai 3 Kávézó Budapest - BelsőBudai 3 Kávézó Budapest - Étel/italBudai 3 Kávézó Budapest - Étel/italBudai 3 Kávézó Budapest - Étel/italBudai 3 Kávézó Budapest - EgyébBudai 3 Kávézó Budapest - Étel/italBudai 3 Kávézó Budapest - BelsőBudai 3 Kávézó Budapest - Étel/italBudai 3 Kávézó Budapest - Étel/italBudai 3 Kávézó Budapest - Étel/italBudai 3 Kávézó Budapest - Külső kép

Budai 3 Kávézó további értékelései

2019.10.14egyedül
A Budai 3 úgy termett előttem, mint kisebb csoda. Parkolóhelyet kerestem a MOM center körül, amikor megleltem, ott volt szemben ez a vendéglátóipari egység s pont azt nyújtotta (többek között), amit szerettem volna. Frissen préselt narancslevet és friss, ízletes péksüteményeket melyek közül egy...
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok