Csúcskávézó remek dizájnnal

Budapest Baristas BudapestBudapest Baristas Budapest a térképen

Kiváló 2015. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 4.
Még nem jutottam hozzá, hogy a Gault Millau kalauzból kijegyzeteljem az összes olyan kiemelkedő “új hullámos” kávézót, ahol nem sikerült még megfordulni, bár elég kevesen vannak, legalábbis Budapesten. A felsorolt bő 20 hely közül négybe nem jutottam még el. No de majd idén.
Budapest Baristas is a listán volt, de erre utólag jöttem rá, a kávézóba egyszerűen beleakadtam egy portyázás alkalmával.
A beltér ötletes, dizájnos, megnyerő, külön tetszett, hogy a mosdóban van fogas, erre sokan nem figyelnek oda. A kiszolgálás kissé személytelen, a kávé pedig remek – mi más lehetne?
Van mit keresnie e helynek is a jeles étteremkalauz által összeállított csúcskávézó-listán.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Budapest Baristas Budapest - MosdóBudapest Baristas Budapest - MosdóBudapest Baristas Budapest - MosdóBudapest Baristas Budapest - Étel/italBudapest Baristas Budapest - BelsőBudapest Baristas Budapest - Belső

Budapest Baristas további értékelései

2016.02.07egyedül
Tavaly tavasszal nyílt minőségi kávézó a Múzeum körúton. A berendezés minimál, fehér-barna színvilággal, de szerencsére nem a cyber-vonalat erősítve. Letisztult, emberközeli, átlátható. Van egy kis galéria, de a földszinti rész is kellően tágas. A La Marzocco kávégép jelzi, hogy itt...
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Felejthetetlen pillanatok