Budapest Cukrászda Budapest

Vital wellness
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Újra vár a balatoni nyár
Újra vár a balatoni nyár
07.01-08.31.
Két Korona Hotel Balatonszárszó

Budapest Cukrászda Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2016. február 14.egyedül járt itt
A Nagykörútról nyíló mellékutcában a feltűnésmentes portál és a kissé retró felirat alapján egyáltalán nem gondoltam, hogy egy igazi kis mesevilágba fogok csöppenni. A pultok, a fűtők roskadásig telve a sok finomságtól. A klasszikus fősodratú torták, sütemények, sós- és édes aprósütemények, pogácsák mellett igazi különlegességeket is lehet itt találni.
Budapest Cukrászda Budapest - BelsőBudapest Cukrászda Budapest - Étel/italBudapest Cukrászda Budapest - BelsőBudapest Cukrászda Budapest - Étel/italBudapest Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBudapest Cukrászda Budapest - Étel/italBudapest Cukrászda Budapest - Étel/italBudapest Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBudapest Cukrászda Budapest - Étel/italBudapest Cukrászda Budapest - BelsőBudapest Cukrászda Budapest - Étel/italBudapest Cukrászda Budapest - Külső képBudapest Cukrászda Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. március 11.egyedül járt itt
A 10 szeletes torta olyan finom volt, hogy morzsa sem maradt belőle, pedig csak 7-en ettük, és abból 3 pici gyerek :-)
Budapest Cukrászda Budapest - Étel/ital
Kiváló 2015. január 29.egyedül járt itt
… Úgy kezdődött, hogy vendégségben elkértem a háziasszonytól egy csodálatosan finom sütemény receptjét. Kiderült, hogy cukrászdából származó édességről van szó. Néhány héttel később egy másik ismerősnél is nagyon finom süteményt ettem, a receptet firtató kérdésemre itt is bevallotta a háziasszony, hogy nem saját készítés, bármennyire is annak tűnik.