Döccenőkkel

Buddha Original - Teréz körút BudapestBuddha Original - Teréz körút Budapest a térképen

2019. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. október 4.
Csak egy kis szusizásra ültünk be a Király utca sarkán lévő egységbe. Az Október 6. utcai „nagy testvérnél” már többször jártunk, ezt is ki akartuk próbálni. Ez az üzlet sokkal kisebb, meghittebb és barátságosabb, tetszik.

Asztalt foglalni csak a weblapjukon keresztül lehet. A mi foglalásunkat nem találják. Szerencsére a telefonomon meg tudom mutatni a visszaigazolást, hely is van, így a probléma hamar megoldódik.

A szusi jó, a kiszolgálás udvarias. 12 % szervizdíjat számolnak fel.
Úgy látom, az árak az egész üzlethálózatban azonosak, legalábbis az italoké biztosan, mert nemrég limonádéztunk 990 Ft-ért egy másikban, és itt is annyiba kerül. Inkább egy kis tonikot kérek, ami 390 Ft, és több innivaló a citrusokkal, jéggel megpakolt limonádés korsóba se fért.

Ettünk, ittunk, fizetnénk, de az ifjú pincérhölgy mintha direkt nem venné észre, hogy intünk. Kerüli a szemkontaktust, matat a pult mögött. Végre előkerül a magyar pincér, akkor derül ki, hogy a leány nem tudta, mit kell a kuponunkkal csinálni. :)

A tisztaság kifogástalan, a megüresedett asztalokat gondosan törölgeti egy elképesztően mocskos kötényt viselő ázsiai alkalmazott. Kínosan furcsa kontraszt. Nem tudom, a takarítás végeztével hová tűnik, remélem, nem a konyhába.
Kiszolgálás:Átlagos
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval