Bujdosó Kert Budapest

Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Bujdosó Kert Budapest vélemények

2055
Kiváló 2017. február 22., csoporttal járt itt
Gondolkodtam, miért ötös összességében, ha részleteiben nem. Mert nem egy kifogástalan hely, de mégis annyira izgalmas és vonzó, hogy miért is ne adjam oda nekik a legjobbat, ha egyszer megérdemlik. Valószinűtlen helyen van, igazi romkocsma, zegzugos, nagyterű meg kisterű, lehet enni-inni ezt azt, pont, amit helyzet és a környezet ígér, színes a hangulat, mondjuk nem kifejezetten intim közegben voltam, hanem nagy társaságban, de intimnek is érdekes lehet. Ajánlom!