Tűzön grilleznek 1984 óta

Burger King - Etele Plaza BudapestBurger King - Etele Plaza Budapest a térképen

2022. szeptemberben járt ittÉrtékelt: 2022. november 1.
Számtalan étkezési lehetőséget nyújt az Etele Pláza étkezős részlege. Török, görög, thai, kínai, japán, francia, olasz, magyar konyha mellett éppen az amerikai fast food ne lenne jelen a legnagyobb láncokkal? Természetesen ők is itt vannak, a 3 betűs szakállas emberke mellett ez a másik jól ismert, sok egységes társaság is. Az asztalok közösek a többi gyorsétteremmel. A jelentős konkurencia dacára az egyik legnépszerűbb étkezdének tűnik itt a bevásárlóközpontban a BK, talán az ismertség okán.
Hasonlóan a vendégek nagy részéhez, én is a BK applikáción keresztül választottam ebédet. A digitalizáció nemcsak erre terjed ki, hogy a korábbi pontgyűjtő/torzsvásárlói kártyát felváltotta a mobilos app, de már a személyes rendelés helyett ezt megtehetjük az érintőképernyős táblákon is, amit én egyébként nem nagyon szeretek.
Egy kedvezményes kuponos menüt kértem, crispy chicken burger, üdítő (Zero Cola), kis krumpli, nuggets csirkefalatok, currys mangós szósz. Ez utóbbit nagyon kedvelem, végre nem az unalmas ketchup, majonéz, mustár trió.
Nagy meglepetést persze nem okozott a kapott étel, a már ismert ízeket és minőséget kaptam, hiszen éppen ez a franchise rendszer lényege.
A kiszolgálás - mármint aki kiadta az ételt - miután a sorszámom megjelent a kivetítőn - korrekt, mosolygós volt.
Tudom, hogy összességében nemigen ér a BK élmény jobbat egy hármasnál, de nekem ez most rendben volt, a kuponnal az ár-érték arány is rendben. Szóval ez most nálam 4 pont lett.
Burger King - Etele Plaza Budapest - EgyébBurger King - Etele Plaza Budapest - EgyébBurger King - Etele Plaza Budapest - EgyébBurger King - Etele Plaza Budapest - EgyébBurger King - Etele Plaza Budapest - Egyéb
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár