Burger King - Etele út Budapest

Burger King - Etele út BudapestBurger King - Etele út Budapest

Grand Hotel Esztergom - Nyugdíjas ajánlat 60+
Nyugdíjas ajánlat 60+
Grand Hotel Esztergom
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
Ambient Hotel Sikonda

Burger King - Etele út Budapest vélemények

2055
Átlagos 2024. március 4.egyedül járt itt
Miután a Burger Kingnek 100 országban kb. 15 ezer étterme van, nagy valószínűséggel ma számtalan földlakóval ettem azonos táplálékforrásból. Ez nyilván egy globális lelkiközösség. Amúgy kizártnak tartom, hogy soha nem írtam ide, nem tettem fel erről fényképet, mikor évtizedek óta járok ebbe az Etele úti egységükbe.
Burger King - Etele út Budapest - Étel/ital
2055
Átlagos 2018. március 26.egyedül járt itt
Már nem lakom errefelé (valamikor régen laktam), szóval, most nem gyakran taposom a környéket. Ha néha dolgom van a háziorvosi rendelőben, akkor erre jövök hazafelé a buszig, aztán van valami belső hívás, hogy nézzek be ide, ebbe a Burger Kingbe.
Burger King - Etele út Budapest - Étel/ital