Egy fokkal jobb, mint amire számítottam

Burger King - Széna tér BudapestBurger King - Széna tér Budapest a térképen

Átlagos 2018. decemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. február 14.
Talán nem véletlen, de mi is KIZÁRÓLAG a gyerekek miatt jártunk itt, az elmúlt kb. fél évben kétszer is megfordultunk itt. Férjem szerint ha már junk food, akkor inkább a Burger, mint a Meki, bár a KFC-t is a Burger szintjére lehet rangsorolni, de ott túl fűszeres, csípős a csirke a gyerekeknek, régen nem ilyen volt.
Szóval ez a Burger a kínálat tekintetében ugyanazt nyújtja mint a többi, viszont általában kevés vendég szokott lenni, ugyanakkor egész nap, hétvégén is nyitva vannak. A gyerekek számára természetesen a gyerekmenü volt érdekes, ami mellé mindig van valami szipi-szupi ajándék (lefordítom: kínai fröccsöntött műanyag vacak valamelyik éppen divatos amerikai filmből, pl. Disney vagy képregény hősök).
A tisztaság egy fokkal szintén jobb volt mint a konkurenciánál.
Elég sok asztal van, kényelmesen le tudtunk ülni. Letöltöttem a telefonos applikációt, azon mindig meg szoktam nézni, hogy éppen melyik menü akciós. A férjem inkább az idényjellegű akcióikat szokta kipróbálni, legutóbb valami bacon-ös, BBQ szószos, lángolt burgert.
Az egyik alkalommal a személyzet kedves, normális és főleg türelmes volt, a gyerekek sokáig vacakoltak a választással, a másik alkalommal viszont totál érdektelen, unott volt a srác.
A személyzet ránézésre diákmunkásnak néz ki, mindenki fiatal.
A parkolás a környéken igazi kihívás.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Burger King - Széna tér Budapest - Étel/italBurger King - Széna tér Budapest - Étel/italBurger King - Széna tér Budapest - Étel/italBurger King - Széna tér Budapest - Étel/italBurger King - Széna tér Budapest - Külső kép

Burger King - Széna tér további értékelései

2019.02.13gyerekekkel
Rá kellett jönnöm, hogy akkor jutok el egy Burger Kingbe vagy McDonalds-ba, amikor gyermeki nyomásnak vagyok kitéve, magamtól nem tenném be ide a lábam. Most uzsonnát akart vinni a fiam egy hosszabb túrára s a Burger Kingre szavazott. 320 ft volt a sajtburger, 470 a Whopper Junior, mely valaha...
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra