Jó kis hely, ötletes, aránylag olcsó, megnyerő

Butchers Kitchen - A Hentes Konyhája BudapestButchers Kitchen - A Hentes Konyhája Budapest a térképen

2014. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 22.
Jó kis hely a Klauzál utcában. Azt lehet olvasni a neten, hogy a tulaj a Manuel étteremnek is tulajdonosa egyben, melyről viszont nem hallottam soha. Ugyanakkor tény, hogy bíztató mind a Manuel honlapja, amit utólag felkerestem, mind pedig az, amit a Hentes konyhájáról leltem leírásként. S meg is erősíthetek. Véletlenül estünk be, mert a Repülő Puliba készültünk, melynek létezéséről a kézműves sörök legfőbb honlapjának köszönhetően volt tudomásunk.
Átlagnál igényesebb gasztronómiai vonalat képvisel a Hentes konyhája, a szendvicsek zsemléje ultraszuperkiváló, a betétek sem rosszak. Jómagam hekkeset kértem, kaptam hozzá krumplit és egy korsó sört. Mindezt 1350 ftért. Kommersz uborka volt a hal mellett, az sem kedvetlenített el. Lasko sör csapolnak. Társam lencsés-májkrémes szendvicset evett, az is finom volt. Jó lenne kipróbálni a pastramisat is. Talán legközelebb.
Ár / érték arány:Kiváló
Butchers Kitchen - A Hentes Konyhája Budapest - Külső képButchers Kitchen - A Hentes Konyhája Budapest - Étel/italButchers Kitchen - A Hentes Konyhája Budapest - Külső kép
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak