Jobbacska reggeliző

Café Babart BudapestCafé Babart Budapest a térképen

2019. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. március 8.
A Babart létéről ugyanaznap szereztem tudomást mint a Pantryról, s úgy hozta a sors, hogy ugyanaznap is látogattam meg őket.
A Babart visszalépés volt, főleg az első kör. A kacsamáj vonatkozásában meg mernék esküdni, hogy készterméket kaptam, de szerintem a fotón is látni, a birsdzsem mellette szintén annak tűnt. Persze attól még nem volt élvezhetetlen, de élményszerű sem. A salátaegyveleget magam is használom, szerintem az rendben való kényelmi termék az előző kettővel ellentétben.
A posírozott tojás jó volt, a jégsaláta amire helyezték, unalmas, az avokádó jó. A dresszing finom, de kevés. A másik tányér salátáját összekeverve a jégsalátával jobb eredményhez jutottam. Van só- és borsdaráló, olívaolaj is kerül.
Friss bagettet kaptam hozzá, nagyjából Lidl-minőséget. Egy komoly pékség kenyerének (Pipacs, Pékműhely stb) jobban örvendtem volna.
Összességében tisztes 4 pont volt ez, nem több, de nem is kevesebb.
Café Babart Budapest - BelsőCafé Babart Budapest - Étel/italCafé Babart Budapest - Étel/ital

Café Babart további értékelései

2019.09.08egyedül
Egy újabb újhullámos bisztró a Zsinagóga közelében, a Rumbach Sebestyén utca sarkán, pontosan szemben a D. nevű igen jól befutott bisztróval, amelynek a nevét ugye nem írhatjuk ki. Az egyik falat hatalmas telifalas dzsungel festés díszíti, a bárpult eleje színes aprókockás csempés, stílusosak a...
Hotel Helikon Keszthely - Ikonikus feltöltődés a Helikonban
Ikonikus feltöltődés a Helikonban