Angyalföldi szieszta

Café Loft BudapestCafé Loft Budapest a térképen

2019. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. május 12.
Jó hangulatú, üde, fiatalos kávézó és bisztró a LOFT irodaházban, az M3 Forgács utcai metrómegállónál. Bár a hivatalos cím Váci út, de a bejárat nem a Váci út felől, hanem a Forgách utcából nyílik. Az irodaházból a dolgozók bentről is meg tudják közelíteni.
A legjobb kilátás a mosdóból nyílik, a LOFT szépen kialakított, füvesített zöld udvarára.
Elég sok asztal került kialakításra szinteltolással, ebédidőben bisztró menü, ezen kívül napközben reggeltől szendvicsek, sütik, péksütemény.
Korrekt árfekvés. Hagyományos olasz pörkölésű Mokador kávét főznek.
A zárás előtt nem sokkal jártam náluk, már eléggé le volt fosztva a kínálat. A pultos hölgy nagyon kedves, barátságos.
0,3-as Cappy palackos italok 350 Ft-ba kerülnek, én egy multivitamint ittam.
Lehet hitelkártyával is fizetni. Ingyenes wifi van.
Az irodaházban korábban, a nyitáskor (90-es évek vége) az egyik Big4 könyvvizsgáló cég székhelye, valamint bankfiók is volt, de már teljesen más bérlők - vagy tulajdonosok - vették át a helyet.
Café Loft Budapest - Külső képCafé Loft Budapest - EgyébCafé Loft Budapest - Étel/italCafé Loft Budapest - BelsőCafé Loft Budapest - BelsőCafé Loft Budapest - MosdóCafé Loft Budapest - Külső képCafé Loft Budapest - MosdóCafé Loft Budapest - BelsőCafé Loft Budapest - Belső
Hotel Magistern Siófok - Balatoni vakáció
Balatoni vakáció