Café Louisa Budapest

kávézó - kávéház, ételbár
Café Louisa Budapest
Café Louisa BudapestCafé Louisa Budapest
Café Louisa BudapestCafé Louisa Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Café Louisa Budapest vélemények

2019. február 5.egyedül járt itt
Ajánlás alapján látogattam el ebbe az új kávézóba, amely tavaly decemberben nyílt az Oktogon közelében. Bár jártam errefelé mostanság, de őszintén szólva nem tűnt fel a portál, pedig az új vendéglátó egységeket ha csak tehetem, már csak a tesztelés kedvéért is fel szoktam keresni. Este csak 6 óráig vannak nyitva.
Café Louisa Budapest - BelsőCafé Louisa Budapest - Étel/italCafé Louisa Budapest - BelsőCafé Louisa Budapest - Étel/italCafé Louisa Budapest - Étel/italCafé Louisa Budapest - BelsőCafé Louisa Budapest - BelsőCafé Louisa Budapest - Külső képCafé Louisa Budapest - Külső kép