Kávé és croissant, jól indul a nap

Cafe Pilot BudapestCafe Pilot Budapest a térképen

Kiváló 2015. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. november 23.
Két alkalommal jártam már itt, először a Yum-Yum paleo sütik miatt csak beugrottunk vásárolni, majd másodjára már kényelmesen le is ülve, környékbeli reggelizőhelyet keresve. A Kossuth tér és a Duna közelében egy csendes mellékutcában találhatóak, és csak este 6-ig vannak nyitva, de cserébe reggel már 7-kor kezdenek. Cappuccinot és corissant-t ettem vajjal, lekvárral, közben jól elbeszélgettünk a pultban dolgozó úrral. Amerikai La Colombe kávét főznek. Családias, barátságos, meleg hangulatú hely. Mint megtudtam, az Andrássy úton is van egy másik kávézójuk.
A sütikről is néhány szót érdemes ejteni, családi vállalkozásban készítik a nagyon finom paleo tortaszeleteket, melyek közül a Sachert, az Esterházy-t és a csokitortát is volt szerencsém megkóstolni, mindhárom nagyon ízletes, de számomra az Esterházy volt a csúcs, ami hagyományos, nem paleo verzióban is az egyik kedvencem.
Hangulat:Kiváló
Cafe Pilot Budapest - BelsőCafe Pilot Budapest - Étlap/itallapCafe Pilot Budapest - Étel/italCafe Pilot Budapest - Étel/italCafe Pilot Budapest - Étel/italCafe Pilot Budapest - Étel/italCafe Pilot Budapest - BelsőCafe Pilot Budapest - Étel/italCafe Pilot Budapest - BelsőCafe Pilot Budapest - Külső képCafe Pilot Budapest - Étel/italCafe Pilot Budapest - Étel/ital

Cafe Pilot további értékelései

2015.07.30családjával
Épp a Culinaris fűszerbolt Parlament melletti egységében vásároltunk, jómagam chilit, galangalt és zöld koriandert, a kölkök Bagoly Berti mindenízű drazséját, amikor megláttam a Pilot Cafét szemben. Mivel minden helyre szeretek bemenni, kértem egy kis türelmet a családtól és beugrottam egy...
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel