Jó 2014. áprilisban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. április 29.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Barátaimmal a közelben járva esett a választásunk a Vianra. Menü mellett döntöttünk a szűkös időnk miatt. Kedves fiatal felszolgáló nagyon hamar kiszolgált bennünket és meglepően jóízűek voltak a menü fogások. Pont jól lehet lakni az adagokkal és mindez nem megy a minőség rovására. Látszik a hozzáértés és ez visszahozza a vendégeket. Kicsit közel vannak az asztalok egymáshoz, de ez csak egy apró észrevétel. Jó hely
Vacsorázni voltunk régen nem látott barátokkal. Étel, ital rendben volt a, pincér Márton igen segítőkész volt. Az étterme hangulatos, kellemes. A kiszolgálás gyors... Ajánlott az étterem hétköznap menü fogyasztásra, és esténként baráti vacsorára.
Kellemes hely finom ételekkel, jó kiszolgálással és még kutyabarát is a hely a leghangulatosabb utcában :) Nagyon jól éreztük magunkat köszönjük mindenkinek
Délutáni színházi előadásra készülve gyors ebédet enni ültünk be a most üveggel körbezárt teraszra, ami igen kellemes volt, mert kinn is voltunk, benn is voltunk, és az elektromos fűtők hatékonyan melegítettek. Még szinte le sem ültünk, a készséges pincér máris ott volt, az italokat is pillanatok...