Café Vian - Liszt Ferenc tér Budapest
1061 Budapest, Liszt Ferenc tér 9.

Café Vian - Liszt Ferenc tér Budapest a térképen

Café Vian - Liszt Ferenc tér Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház
francia
kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü ...
Visa, EC/MC, Amex

Café Vian - Liszt Ferenc tér Budapest képei

Café Vian - Liszt Ferenc tér Budapest vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
Délutáni színházi előadásra készülve gyors ebédet enni ültünk be a most üveggel körbezárt teraszra, ami igen kellemes volt, mert kinn is voltunk, benn is voltunk, és az elektromos fűtők hatékonyan melegítettek. Még szinte le sem ültünk, a készséges pincér máris ott volt, az italokat is pillanatok alatt és megfelelően hűtve kaptuk.

Ivánséf TOP étteremértékelő
Ivánséf TOP fotófeltöltő
2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 22.
A fiam nagysikerű koncertjét ünnepeltük, a családdal. Jó hangulatban, remek fogások, kitűnő tálajásban kerültek terítékre. Kicsit drága hely, de a minőségnek ára van. Elég nagy hely, és mégis televolt, sőt, még éjfél körül is többen jöttek be enni és inni. Volt több asztalnál is születésnapos ünneplés, tüzijátékos desszerttel. Kiváló lehetőség.

ádica TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőmmel ültünk ki soppingolás közben a Cafe Vian teraszára egy jeges kávéra, de őszintén szólva máskor nem tesszük. Nem is a kávézó hibája talán, hanem a miénk, nem vagyunk dohányosok. Gyors és udvarias kiszolgálás, finom és guszta a jegeskávé, hangulatos a hely, de! Szinte elviselhetetlen a környékünkön levő cigi, szivar és pipafüst.
Cegléd
Gyöngyös

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elvonatkoztatok az estétől, ami a rég nem látott barátnőkkel nagyon klasszul sikerült, de ez nem a helyszín érdeme. Előzetesen foglaltunk helyet a teraszon, ami jó ötlet volt, mivel hétköznap este minden asztal foglalt volt. A többféle házi limonádéból én mangósat kértem (0,5l 990 Ft), finom volt, de azért árban szerintem ez elég drága.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon előzékeny volt a kiszolgálás. Kutyával voltunk, azonnal hoztak vizet.A limonádét kérésemre cukor nélkül készítették. Az ételek ízletesek voltak. Teltházuk volt, mégis gördülékenyen ment minden. Jól éreztük magunkat, szívesen ajánlom mindenkinek!

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátaimmal a közelben járva esett a választásunk a Vianra. Menü mellett döntöttünk a szűkös időnk miatt. Kedves fiatal felszolgáló nagyon hamar kiszolgált bennünket és meglepően jóízűek voltak a menü fogások. Pont jól lehet lakni az adagokkal és mindez nem megy a minőség rovására. Látszik a hozzáértés és ez visszahozza a vendégeket.

varadym TOP fotófeltöltő
2014. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. április 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mivel korábban már ettünk a Bazilikánál lévő éttermükbe, gondoltam nem lehet nagy csalódás, és jól gondoltam. A berendezés kellemes, viszonylag szellős terek jellemzik leginkább a helyet-mint megtudtam ez volt az első étterem a Café Vian sorozatból A külső terasz nagyot dob a hely atmoszféráján és igazán hangulatos.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szeretem ezt a helyet. Mindig nagyon kedves, udvarias a személyzet. Családias a hangulat. A törzsvendégeket mindig szívélyesen üdvözlik és név szerint ismerik. Az ételek kifogástalanok, a koktélok is szuperek. Az egyetlen hiányossága az a beltéri légkondi hiánya. De ezt a teraszra üléssel könnyen felejteni lehet.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.064 - 24.822,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.07.31.
Globall Hotel
Telki
2021.01.01. - 2021.07.04.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.930 - 20.835,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2021.01.07.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2020.12.23.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
3-7 éjszaka 9.857,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.09.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2021.07.04.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.08.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)