Kellemes hely finom ételekkel, jó kiszolgálással és még kutyabarát is a hely a leghangulatosabb utcában :) Nagyon jól éreztük magunkat köszönjük mindenkinek
2026.03.01barátokkal
Kiváló
![]()
Vacsorázni voltunk régen nem látott barátokkal. Étel, ital rendben volt a, pincér Márton igen segítőkész volt. Az étterme hangulatos, kellemes. A kiszolgálás gyors... Ajánlott az étterem hétköznap menü fogyasztásra, és esténként baráti vacsorára.
2020.02.22a párjával
Jó
![]()
Délutáni színházi előadásra készülve gyors ebédet enni ültünk be a most üveggel körbezárt teraszra, ami igen kellemes volt, mert kinn is voltunk, benn is voltunk, és az elektromos fűtők hatékonyan melegítettek. Még szinte le sem ültünk, a készséges pincér máris ott volt, az italokat is pillanatok...
2020.01.22gyerekekkel
Jó
![]()
A fiam nagysikerű koncertjét ünnepeltük, a családdal. Jó hangulatban, remek fogások, kitűnő tálajásban kerültek terítékre. Kicsit drága hely, de a minőségnek ára van. Elég nagy hely, és mégis televolt, sőt, még éjfél körül is többen jöttek be enni és inni. Volt több asztalnál is születésnapos...