Mazsola63: Egy gyors, kitűnő ebéd - Cakumpakk Street Bistro Budapest

Cakumpakk Street Bistro Budapest értékelése

Egy gyors, kitűnő ebéd

2017. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mivel a közelben dolgozom, az elmúlt időszakban többször is vittünk innen ebédet, nekem eddig mindig bejött.
A nem túl hosszú normál étlapról én az oldalast szoktam választani babsalátával, krumplival és a "fekete" káposztasalátával (ez utóbbi nagyon is nagyon finom, bár egyik kollégámat meghökkentette az étel színe).
Ma heti menüt ettem, a körtekrémleves nekem nagyon ízlett (a levest papírpohárban adják, ez nekem nem volt zavaró, de volt olyan kolléga, aki kiöntötte tányérba), és a második fogásként adott göngyölt csirke is.
A Bistro nagyon jó helyen van a Blahán (azaz a véletlenül arra sétálók is beeshetnek), a közvetlen tőszomszédságában lévő Burger Kinggel meg szerintem annyira nem zavarhatják egymást, a célközönség alapvetően eltérő lehet (bár, hogy saját magamnak mondjak ellent, mi éppen a BK-ba mentünk kajáért, amikor felfedeztük, és azóta tartósan átcsábultunk).

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat:

Szeretnéd követni Mazsola63 felhasználót?    Igen

1072 Budapest
Rákóczi út 44.

2017. augusztus 28.
Nagyon fiatalos , modern étterem a az árkádok alatt. a hely is kellemes volt a nagy meleg ellenére .A tálalás meglepő, de nagyon ötletes. Papirpohárban a leves, fatálcán zsirpapiron a desszert. Az ételek íze nagyon finom, a látványa étvágygerjesztő. Lencsekrém levest rendeltünk füstölt...