Mazsola63 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Mazsola63 értékeléseit!

Olvasd el Mazsola63 étterem értékeléseit!

Mazsola63 értékelései

Házias ízek egy Forma 1-es helyen -

Mimama Konyhája Budapest

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Véletlenül bukkantunk a néhány hónapja nyitott Mimama Konyhája Étteremre, nem messze a Kelenföldi pályaudvartól. Az étteremnek nincs túl bő étlapja, kifejezetten a házias-magyaros vonalat képviseli, elfogadható áron, mindezt rendkívül jó minőségben.
Nagyétkűek vastag pénztárcával menjenek. -

Pata Negra Buda Budapest

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hely a Frankel Leó úton található, a Komjádi Uszoda háta mögött. A belső kialakítás a spanyol hangulatot idézi, de ha a falakon lévő spanyol hangulatú poszterektől eltekintünk, az egyszerű székek és az asztalok, a "teríték" nem sokkal elegánsabb, mint egy olcsó étkezdében.
Visszatérés a görög hangulatba -

Gyradiko Veresegyház

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Pünkösdfürdőn lévő Gyradiko meglátogatása után fedeztük fel, hogy van Gyradiko Veresegyházán is. Mivel erre gyakrabban járunk, felkerestük ezt a helyet is. A görög hangulat teljesen adott volt, mivel szerintem volt olyan gatyarohasztó meleg, mint nyáron Görögországban, csak a tenger hiányzott. . .
Egy falat Görögország -

Gyradiko Budapest

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nyári szabadságunk alatt jutottunk el a Pünkösdfürdőn lévő görög étkezdébe. Szerencsére pont jókor mentünk, mert nem volt a rendelőablaknál senki, többektől hallottam, hogy sokszor elég hosszú sor kígyózik náluk. A rendszer az, hogy a rendelőablaknál adhatja le az ember a rendelést, rögtön fizetni is kell, és megmondani a rendelő keresztnevét.
2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A gyorsétteremlánc egyik legnagyobb csinnadrattával megnyitott egysége a Nyugati pályaudvar egyik ódon épületében. A pályaudvar közelsége rá is nyomja rendesen a bélyegét a helyre, ide szinte nem lehet bemenni úgy, hogy kevesen legyenek.
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az étteremlánc több éttermébe is belefutottunk (pl. van Jack's Burger a dunakeszi Auchan étteremsorán is, ami itt nem szerepel), legtöbbször sült oldalast ettünk. A szép darab oldalas elő van készítve (elősütve/párolva vagy szuvidolva, bár utóbbit nem hinném), a rendelésnél csak ráteszik a forró sütőlapra és percek alatt készre sütik.
Ha egy Burger Kingben voltál, mindben voltál -

Burger King - Váci utca Budapest

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Hogy ne legyek igazságtalan, a címbeli megjegyzésem igaz a nagy konkurrens étteremlánc éttermeire is, mivel ezek az étteremláncok kifejezetten arra gyúrnak, hogy bármelyik egységükbe is megy be az ember, mindenütt ugyanazt az ételt kapja és kb. ugyanúgy érezze magát.
Egy gyors, kitűnő ebéd -

Cakumpakk Street Bistro Budapest

2017. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mivel a közelben dolgozom, az elmúlt időszakban többször is vittünk innen ebédet, nekem eddig mindig bejött. A nem túl hosszú normál étlapról én az oldalast szoktam választani babsalátával, krumplival és a "fekete" káposztasalátával (ez utóbbi nagyon is nagyon finom, bár egyik kollégámat meghökkentette az étel színe).
Megszégyenülve kullogtunk el. -

Négy Muskétás Étterem-Söröző Budapest

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 1. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Ehhez az étteremhez fűződik életem legszörnyűbb éttermi "élménye". Nagybátyám meghívására mentünk, aki meg akarta mutatni nekünk a helyet, mert korábban sokat kajált ott a haverjaival, és állítólag nagyon finom ételek vannak (nekünk erről az alábbiak miatt sajnos nem sikerült meggyőződni, azóta meg nem volt kedvem ide visszamenni).
Nem csak a gasztrobloggert kell körülugrálni! -

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 1. - 4 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Őszintén szólva meg voltam győződve, hogy értékeltem már a helyet, de olvasgatva a róla szóló korábbi írásokat, meglepődve láttam, hogy nem. No, ez nem maradhat így! :)

Nálunk a sokak által etalonnak tartott Kistücsök tavaly kiesett az "ez egy önálló utat is megér" kategóriából.