Editmami: Nemcsak a pohár , a tányér is papir - Cakumpakk Street Bistro Budapest

Cakumpakk Street Bistro Budapest értékelése

Nemcsak a pohár , a tányér is papir

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon fiatalos , modern étterem a az árkádok alatt. a hely is kellemes volt a nagy meleg ellenére .A tálalás meglepő, de nagyon ötletes.
Papirpohárban a leves, fatálcán zsirpapiron a desszert. Az ételek íze nagyon finom, a látványa étvágygerjesztő. Lencsekrém levest rendeltünk füstölt marhanyelvvel. Mennyei íze volt. A másik leves erdei gyümölcs volt mentás tejszinhabbal. Desszertként mákos guba roládot ettünk meggyes raguval. Ide még sokszor visszatérünk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Nemcsak a pohár , a tányér is papir - Cakumpakk Street Bistro Budapest

Szeretnéd követni Editmami felhasználót?    Igen

1072 Budapest
Rákóczi út 44.

2017. augusztus 25.
Mivel a közelben dolgozom, az elmúlt időszakban többször is vittünk innen ebédet, nekem eddig mindig bejött. A nem túl hosszú normál étlapról én az oldalast szoktam választani babsalátával, krumplival és a "fekete" káposztasalátával (ez utóbbi nagyon is nagyon finom, bár egyik kollégámat...