CCC, ami nem cipő

California Coffee Company - Teréz körút BudapestCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest a térképen

Átlagos 2019. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. július 11.
Gyors aktuális információ a kávézóról. Mivel a barátnőm a közelben dolgozik, itt ültünk le beszélgetni hétköznap, munkaidő után. Bár van klíma, de valahogy nem jó az épület hőelosztása és szellőzése. A szemben lévő falnál a galériaszinten megfagysz, míg a többi részen fülledt, izzasztó meleg van, egyáltalán nem jár a levegő. Majdnem 3 óra alatt a személyzet egyetlen alkalommal járt fenn a galériaszinten, ekkor az asztalokon lévő csészéket, poharakat összegyűjtötték, de csak részben, illetve benéztek a mosdóba. Az asztalunkon még az előző vendég által hátrahagyott műanyag pohár, szívószál továbbra is ott maradt, nem vitték el. A tisztaság csapnivaló, nem azt mondom, hogy percenként mossanak fel, de amit itt tapasztaltam, azért az már a másik véglet.
Barátnőm kávét ivott tejjel, egyszerű, de szép volt a fekete csésze, én csak üdítőt (Kinley gyömbér 590 Ft a 0,5 l).
A foteles ülőhelyek kényelmesek, de a hozzájuk társított asztalkák túl alacsonyak. Beszélgetni jó, de itt enni nem.
A pultban megnéztem az aktuális sütiket, továbbra is az amerikai vonal megy, tömény brownie-k 2 féle ízben, sajttorta, Eszterházy tortára hajazó, de kicsit más. Drága.
A 2 fős személyzet egykedvű. Nem volt teltház, de azért folyamatosan akadt vendégforgalom.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
California Coffee Company - Teréz körút Budapest - EgyébCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Külső képCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - EgyébCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Külső képCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Külső képCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étlap/itallapCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - BelsőCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Étel/italCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Külső képCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Külső képCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - EgyébCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Külső képCalifornia Coffee Company - Teréz körút Budapest - Belső

California Coffee Company - Teréz körút további értékelései

2022.12.13egyedül
Többször jártam már a helyen, nem találtam kivetnivalót. A kiszolgálás kedves, a környezet barátságos, a termékek pedig kimondottan magad minőségűek.
2017.03.03barátokkal
Baráti beszélgetések klassz helye szerintem! Ha barátnőm külföldről hazajön egészen biztos, hogy beülünk egyet lattézni, mert jó helyen van, közel a nyugatihoz. Szeretjük, hogy vannak szezonális ízek, a karácsonyiak a legfinomabbak. :-) fontos számomra hogy laktóz-, és koffeinmentes változatban...
2016.10.17barátokkal
Ahhoz képest, hogy korábban sok pozitívat hallottam a helyről, csalódnom kellett, mert nem egy nagy durranás. Jó ételek és italok vannak, változatos is, nagy a választék, azonban elég drága ahhoz képest, mint amit nyújtanak. Budapesti árakhoz képest lehet, hogy közép kategóriába esik, de nem...
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak