CBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest

3Kiszolgálás
2Hangulat
4Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Fergeteges csobbanás
2023.05.31-ig
Hotel Forrás Szeged
60.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Kenese Bay Garden Resort & Conference Balatonkenese - Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
12.29-01.02.
ETO Park Hotel Győr
89.900 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

CBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 205 városban járt márFelfedező - 418 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6956 feltöltött kép
Átlagos 2021. november 25.egyedül járt itt
Történt a minap, hogy valamikor éhes lettem, mondtam is itthon, hogy világgá megyek keresni valamit. Ilyenkor néha terv szerint, néha meg terv nélkül indul el az ember, mert kaland az élet. Észre is vettem, hogy a Pingvin söröző megrövidült a Bocskai úton, nem emlékeztem rá, hogy itt lett volna egy másik üzlet is, és valami ennivalót mérnek bent, meg valami Pali bácsi konyhája ez az egész.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
CBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - BelsőCBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - Külső képCBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - Külső képCBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - Külső képCBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - BelsőCBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - Étel/ital
Még több kép (3 db) >>