CBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest

Hotel Nagyerdő Debrecen

CBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest vélemények

2076
Átlagos 2021. november 25.egyedül járt itt
Történt a minap, hogy valamikor éhes lettem, mondtam is itthon, hogy világgá megyek keresni valamit. Ilyenkor néha terv szerint, néha meg terv nélkül indul el az ember, mert kaland az élet. Észre is vettem, hogy a Pingvin söröző megrövidült a Bocskai úton, nem emlékeztem rá, hogy itt lett volna egy másik üzlet is, és valami ennivalót mérnek bent, meg valami Pali bácsi konyhája ez az egész.
CBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - BelsőCBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - Külső képCBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - Külső képCBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - Külső képCBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - BelsőCBA Príma & Grill - Bocskai út Budapest - Étel/ital