Nem különösebben hangulatos kocsma, ahol viszont jó a ház bora

Cheerio BudapestCheerio Budapest a térképen

Átlagos 2015. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. november 12.
A Fény utcai piac környéke tele van vendéglátóipari egységekkel, melyek között van számos kocsma, továbbá borbár, büfé, cukrászda, s még étterem is, nem is egy.
A Cheerio a kevéssé hangulatos, kommersz italokat kínáló egységek egyike, amit viszont értékeltem, hogy amikor feltettem a kérdést, hogy a ház bora milyen pincészettől van, a hölgy nem nézett rám, mint borjú az új kapura, ahogy számos kocsmában teszik ezt a kérdést hallván, hanem rögtön válaszolt. S ami még meglepőbb, a bor korrekt volt élvezetes, olyan amilyennek minden magyar kocsmában szeretném a ház borát. A Módos Ferger pincészetről, van szó, amiről én eddig nem hallottam, de a honlapjuk alapján látható, hogy egy öreg róka van a pince mögött, aki már akkor bort készített, amikor én legfeljebb pajzán gondolat voltam. Miközben én sem vagyok mai gyerek, közelebb járok az ötvenhez, mint a negyvenhez. Úgyhogy részemről sikert a pincének és a Cheerionak is, s egyben azt kívánom, hogy a jó bor mellé valami jó kézműves sört is vegyenek be a választékba. A galérián van csocsó is, ami engem ugyan egyáltalán nem érint, de talán másokat igen. A ház whisky-jét 100 forintért mérik ki centenként, ami nem rossz ajánlat.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Cheerio Budapest - Külső képCheerio Budapest - Étel/italCheerio Budapest - BelsőCheerio Budapest - Külső kép
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
2024.09.29-ig