Cherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest

Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Cherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest vélemények

Szörnyű 2017. április 10.barátokkal járt itt
Bizonyos élelmiszerekre súlyos allergiám van, ezért az ismeretlen termékek, helyek esetében mindig rákérdezek az összetevőkre. Itt is ezt tettem. Nagyon finom - volt a válasz. Másodszor is rákérdeztem, konkrétan megnevezve egy számomra tiltott összetevőt, de az eladó nem tudta. Vagy nem is értette, hogy mit akarok mert nem magyar.
Szörnyű 2017. április 5.a párjával járt itt
Modortalan kiszolgálás, tájékozatlan eladók, ami kifejezetten irritáló mivel nem sok mindent tudni az ott árult édességekről. A hely színvonalához képest abszolút túlzó ár. Leülni gyakorlatilag nem lehet, de nem is lenne érdemes mert abszolút semmi hangulata nincs. Szerintem fogalmuk sincs a vendéglátásról, csak a lehúzásról szól az egész. Ezért nem ajánlom senkinek.
Kiváló 2016. február 16.egyedül járt itt
Újlipótváros szívében nyílt ez a különleges hangulatot sugárzó,kis gyöngyszem. Nem trendi, és nem követi a minimál stilust, ami annyira felkapott napjainkban, de talán ezen a helyen nagyon is helyén van ez a kis cuki, ahol még találni régi letűnt korok kézműves boltjait. Az édességek utánozhatatlanok, kis darabszámban készültek, frissek, kiváló alapanyagból.
Kiváló 2016. február 16.családjával járt itt
Én véletlenül tévedtem be, de azóta törzsvásárló lettem. Eredeti alapanyagokból készült finomságok tárháza. Semmi mű íz csak élvezet. A kiszolgálás is nagyon figyelmes volt, itt a szívüket is beleadják ahogy látom.
Az Ukrántorta fantasztikus. Én ajánlom mindenkinek aki szereti a kicsit más fillinget, hangulatot, de jót akar élvezkedni.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2016. január 1.egyedül járt itt
Újlipótváros szívében működik egy orosz és ukrán édességeket kínáló cukrászda, ahol még a kiszolgáló személyzet is orosz, sőt a facebook oldaluk sem magyar nyelvű. A dizájn számomra egy kissé oroszos, azaz túl "csicsás", a nagyon hupikék falon hatalmas pinken virágzó fa festett képe, a falipolcon ezüstmackó, feldíszített és világító asztali karácsonyfa, ez nagyon nem az én világom, de legalább önazonos a hely.
Cherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest - Külső képCherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest - BelsőCherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest - Étlap/itallapCherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest - BelsőCherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest - Étel/italCherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest - BelsőCherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest - BelsőCherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest - BelsőCherry Orchard Szláv Cukrászda Budapest - Belső