Chimney Cake Shop - Váci utca Budapest

4Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték
3Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz
67.640 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Chimney Cake Shop - Váci utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 745 városban járt márFelfedező - 2395 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 46563 feltöltött kép
Átlagos 2024. június 19.a párjával járt itt
Könyvhét, nem első forduló, az ember szatyornyi könyvvel üget el a Váci utcán, egyszer nem is találtam fagylaltost, máskor meg többet is. . . . ezek a Chimney Cake Shopok szaporodnak rendesen, mint a kaukázusi medvetalp, ha jól látom, minden nagy idegenforgalmi centrumban nyitottak már, a Váci utcában több is van.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Chimney Cake Shop - Váci utca Budapest - EgyébChimney Cake Shop - Váci utca Budapest - EgyébChimney Cake Shop - Váci utca Budapest - EgyébChimney Cake Shop - Váci utca Budapest - BelsőChimney Cake Shop - Váci utca Budapest - EgyébChimney Cake Shop - Váci utca Budapest - EgyébChimney Cake Shop - Váci utca Budapest - Étel/italChimney Cake Shop - Váci utca Budapest - Külső kép
Még több kép (5 db) >>