Középszerű kínai a Tesco mellett

Chinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco BudapestChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest a térképen

Átlagos 2021. januárban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. június 13.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Tescos nagybevásárlás után itt gyűjtöttem be némi ennivalót a család részére, elvitelre. Teljesen szokványos kínai gyorsbüfé a Váci úti Tesco folyosórészén kialakított ételszigeten. Igaz, a pandémia miatt helyben nem is lehetett volna enni.
Pultnál rendelős, tálcás vagy elviteles. Csirkés főételek ára 1440 Ft volt, ami drágább, mint a hasonszőrű egyéb helyeken a városban, de elég nagy adagot kaptam. Amiket vettem: babcsíra saláta (950 Ft), amerikai csirke - semmi amerikai nem volt benne, édes, barna bundás, ropogós csirke, 2 adag rákszirom (300 Ft/adag), zöldséges pirított tészta kis adag (450 Ft), zöldséges rizs (300 Ft). Kiszolgálás gépies, kínai alkalmazott, a dobozokért nem számítottak fel díjat.
Határeset, hogy ajánlanám-e, de inkább nem, mint igen.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Chinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/italChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/italChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/italChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/italChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/italChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/italChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/italChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Külső képChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/italChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/italChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/italChinatown Kínai Étterem - Váci úti Tesco Budapest - Étel/ital
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok