Chips & Chips Budapest

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Chips & Chips Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2022. január 26.egyedül járt itt
Ezen a helyen, az Irányi - Váci utcai saroképületben, kiülős terasszal éveken át fagyizó működött. Lehet, hogy nyáron majd fog is, de most már szeptemberben is valami márt találtam, pedig nem volt még éppen télies idő. Talán a turisták elmaradása miatt próbáltak meg valami mást. Persze az is lehet, hogy már nem is ugyanaz a tulajdonos/üzemeltető.
Chips & Chips Budapest - EgyébChips & Chips Budapest - EgyébChips & Chips Budapest - EgyébChips & Chips Budapest - EgyébChips & Chips Budapest - EgyébChips & Chips Budapest - Egyéb